Fenerbahçe’de İsmail Kartal’ın ‘Mayıs’ çıkışı sonrası Galatasaray’da Okan Buruk’tan paylaşım!

Süper Lig’in 34. haftasında Kadıköy’de Beşiktaş’ı 2-1’lik skorla mağlup eden Fenerbahçe, üç günlük iznin ardından Konyaspor maçının hazırlıklarına start verdi

KARTAL: ‘ONLARA GÖSTERECEĞİZ MAYISLAR KİMİNMİŞ’
Ligin son virajında kayıp yaşamak istemediğinin altını çizen tecrübeli çalıştırıcı, kalan maçları kazanıp, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerinin bir kez daha altını kalın kalemle çizdi. Sabah’ın haberinde İsmail Kartal’ın yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandığı belirtildi: “Hafta sonu güzel bir galibiyet aldık. Ligin artık son 4 haftası. Kesinlikle kayıp istemiyorum. Rakibimiz, ‘Mayıslar bizimdir’ diyor. Onlara göstereceğiz mayıslar kiminmiş. Bu mayıs bizim olacak. Onlar puan kaybedecek biz de kalan dört maçı kazanacağız ve şampiyon olacağız.

OKAN BURUK’TAN PAYLAŞIM
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’tan gün içinde paylaşım geldi. Buruk paylaşımında ‘Mayıslar Bizimdir’ notunu düştü. Yoruma kapalı olan gönderi için sarı-kırmızılı taraftarlar sosyal medyadan İsmail Kartal’ın sözlerine cevap olarak algıladı. Bazı taraftarlar ise şampiyonluk yolunda ilerleyen Galatasaray’da bir yandan seçim çalışması yapılmasına istinaden Buruk’un odağımız ‘saha’ mesajını verdiğini dile getirdi.

‘SAHADA KONUŞACAĞIZ’
Gün içinde GSYİAD ödül törenin konuşan Teknik Direktör Okan Buruk şu ifadeleri kullandı: ‘Biz Pazar günü sahada konuşacağız. Oyuncularım çok büyük başarı gösteriyorlar. Bundan sonraki senelerde de aynı azimle Galatasaray’ı temsil etmeye çalışacağız. Sadece başıkanımızı yönetim kurulumuz, ben ve oyuncularımız ödül alıyor ama Galatasaray’ın her ferdinin ödül alması gerekiyor. Hepsi ödüle layık. Stadımızı dolduran herkes ödüle layık. Saha dışında Galatasaray’ı savunan herkes ödüle layık. Umarım önümüzdeki sene yeni bir ödül töreninde buluşuruz.”

ÖZBEK: ‘HEP SAHANIN İÇİNDE KALMAYA ÇALIŞTIK’
Çok zor bir sezonu sonlandırmak üzereyiz. Futbolda da devamlı saha içinde kalma arzusuyla, mücadeleyi kavgayı saha dışına çıkarmamak üzere, hep sahanın içinde kalmaya çalıştık. Bu duruşumuz aynen devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x